Razred i odjeljenje
|
Ime i prezime razrednog
starješine
|
|
|
|
|
|
6-a
|
BOŽIDAR BARAC
|
|
6-b
|
MIMA BEZMAREVIĆ
|
|
6-c
|
SANJA MEDENICA
|
|
6-d
|
DIJANA BJELICA
|
|
6-e
|
NATAŠA RADETIĆ
|
|
|
|
|
7-a
|
ŽELJKO ĐUKIĆ
|
|
7-b
|
MIROJE BEGOVIĆ
|
|
7-c
|
SUZANA ŠALJA
|
|
7-d
|
SONJA ĐURĐIĆ
|
|
7-e
|
BRANKA DAKIĆ
|
|
|
|
|
8-a
|
NOVICA GRBOVIĆ
|
|
8-b
|
MARINA ŠESTOVIĆ
|
|
8-c
|
DRAGANA RADOMAN
|
|
8-d
|
DANIJELA DOKNIĆ
|
|
8-e
|
TATJANA ĐURKOVIĆ
|
|
8-f
|
VERICA GOGIĆ
|
|
|
|
|
9-a
|
DANIJELA JOVANOVIĆ
|
|
9-b
|
DIJANA VUKIĆEVIĆ
|
|
9-c
|
VESNA BJELOBRKOVIĆ
|
|
9-d
|
JOVANKA ŠUNDIĆ
|
|
9-e
|
DANIJELA PAVIĆEVIĆ
|
|
PREDMETNI NASTAVNICI
AKTIV ISTORIJE, GEOGRAFIJE I GRAĐANSKOG VASPITANJA
Zeljko Đukić, istorija, IR
Sonja ĐurĐić, istorija, IR
Novica Grbović, istorija i geografija, EU, IHP
Jovanka Šundić, geografija
Suzana Šalja, građansko vaspitanje
Maja Ivanović, građansko vaspitanje
AKTIV FIZIKE, INFORMATIKE I OSNOVI TEHNIKE
Jadranka Radović, fizika
Eva Damjanović, fizika
Anka Kovačević, informatika
Marko Jovanović, informatika i osnovi tehnike
AKTIV HEMIJE I BIOLOGIJE
Dara Peličić, hemija
Sanja Medenica-Obradović, priroda i biologija, ZSŽ
Branka Dakić, biologija sa ekologijom i biologija
Jasna Medojević, ZSŽ
AKTIV MATEMATIKE
Blanka Unkovic, matematika
Danijela Jovanović, matematika
Miroje Begovic, matematika
Vlado Bakrac, matematika
Mirko Mirković, matematika
AKTIV CRNOGORSKOG-SRPSKOG, BOSANSKOG, HRVATSKOG JEZIKE I KNJIŽEVNOSTI
Vesna Bjelobrkovic, crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost
Dijana Bjelica, crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost
Marina Sestovic, crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost
Mima Bezmarevic, crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost
Verica Gogic, crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost
AKTIV STRANIH JEZIKA
Jelena Pavićević, italijanski jezik
Stanka Vukotić, italijanski jezik
Marica Stojanović, francuski jezik
Dusanka Svrkota, francuski jezik
Suzana Šalja, francuski jezik
Danijela Doknić, engleski jezik
Violeta Jokmanović, engleski jezik
Danijela Pavicević, engleski jezik
Radmila Vujačić, engleski jezik
Nataša Radetić, engleski jezik
AKTIV FIZIČKOG VASPITANJA
Radosav Petrić, fizičko vaspitanje
Božidar Barac, fizičko vaspitanje
Đorđe Drakulović, fizičko vaspitanje
Igor Radulović, fizičko vaspitanje
AKTIV MUZIČKE KULTURE I LIKOVNE KULTURE
Nina Miličić, muzička kultura
Aleksandra Mijušković, muzička kultura
Dijana Vukićević, likovna kultura
Dragana Radoman, likovna kultura
Produženi boravak:
Biljana Janković
Marija Radunović
Katarina Koprivica
Slavenka Kadić